IPP80P03P4L04AKSA1
MOSFET P-CH 30V 80A TO220-3
قسمت # NOVA:
312-2289052-IPP80P03P4L04AKSA1
شماره قطعه سازنده:
IPP80P03P4L04AKSA1
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 30 V 80A (Tc) 137W (Tc) Through Hole PG-TO220-3-1
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO220-3-1
شماره محصول پایه IPP80P03
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 80A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 4.4mOhm @ 80A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 253µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 160 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)+5V, -16V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 11300 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 137W (Tc)