IPP120P04P4L03AKSA2
MOSFET P-CH 40V 120A TO220-3
قسمت # NOVA:
312-2289696-IPP120P04P4L03AKSA2
شماره قطعه سازنده:
IPP120P04P4L03AKSA2
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 40 V 120A (Tc) 136W (Tc) Through Hole PG-TO220-3-1
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO220-3-1
شماره محصول پایه IPP120
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS®-P2
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 120A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.4mOhm @ 100A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.2V @ 340µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 234 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)+5V, -16V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 15000 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 136W (Tc)