IPT60R040S7XTMA1
MOSFET N-CH 600V 13A 8HSOF
قسمت # NOVA:
312-2278603-IPT60R040S7XTMA1
شماره قطعه سازنده:
IPT60R040S7XTMA1
بسته استاندارد:
2,000
N-Channel 600 V 13A (Tc) 245W (Tc) Surface Mount PG-HSOF-8-2
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-HSOF-8-2
شماره محصول پایه IPT60R040
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهCoolMOS™S7
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 13A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)12V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 40mOhm @ 13A, 12V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 790µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 83 nC @ 12 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerSFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)600 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3127 pF @ 300 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 245W (Tc)