G3R20MT12N
SIC MOSFET N-CH 105A SOT227
قسمت # NOVA:
312-2289975-G3R20MT12N
شماره قطعه سازنده:
G3R20MT12N
بسته استاندارد:
10
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 1200 V 105A (Tc) 365W (Tc) Chassis Mount SOT-227
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهGeneSiC Semiconductor
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبChassis Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-227
شماره محصول پایه G3R20
فن آوریSiCFET (Silicon Carbide)
سلسلهG3R™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 105A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)15V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 24mOhm @ 60A, 15V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.69V @ 15mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 219 nC @ 15 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-227-4, miniBLOC
Vgs (حداکثر)+20V, -10V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)1200 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5873 pF @ 800 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 365W (Tc)