MSC040SMA120J
SICFET N-CH 1200V 53A SOT227
قسمت # NOVA:
312-2291654-MSC040SMA120J
شماره قطعه سازنده:
MSC040SMA120J
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 1200 V 53A (Tc) 208W (Tc) Chassis Mount SOT-227 (ISOTOP®)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبChassis Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-227 (ISOTOP®)
شماره محصول پایه MSC040
فن آوریSiCFET (Silicon Carbide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 53A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)20V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 50mOhm @ 40A, 20V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.8V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 137 nC @ 20 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-227-4, miniBLOC
Vgs (حداکثر)+25V, -10V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)1200 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1990 pF @ 1000 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 208W (Tc)