DMP3015LSS-13
MOSFET P-CH 30V 13A 8SOP
قسمت # NOVA:
312-2285426-DMP3015LSS-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMP3015LSS-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 30 V 13A (Ta) 2.5W (Ta) Surface Mount 8-SO
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SO
شماره محصول پایه DMP3015
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 13A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 11mOhm @ 13A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 60.4 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2748 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.5W (Ta)