DMP3007LSS-13
MOSFET P-CH 30V 14A 8SO T&R 2
قسمت # NOVA:
312-2300793-DMP3007LSS-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMP3007LSS-13
بسته استاندارد:
2,500
P-Channel 30 V 14A (Ta) 1.4W (Ta) Surface Mount 8-SO
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SO
شماره محصول پایه DMP3007
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 14A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 7mOhm @ 17A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.8V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 64.2 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vgs (حداکثر)±25V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2826 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.4W (Ta)