NVMYS025N06CLTWG
MOSFET N-CH 60V 8.5A/21A 4LFPAK
قسمت # NOVA:
312-2274237-NVMYS025N06CLTWG
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NVMYS025N06CLTWG
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 8.5A (Ta), 21A (Tc) 3.8W (Ta), 24W (Tc) Surface Mount LFPAK4 (5x6)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK4 (5x6)
شماره محصول پایه NVMYS025
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 8.5A (Ta), 21A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 27.5mOhm @ 7.5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 13µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 5.8 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-1023, 4-LFPAK
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 330 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 3.8W (Ta), 24W (Tc)