TPH2R306NH1,LQ
UMOS9 SOP-ADV(N) PD=170W F=1MHZ
قسمت # NOVA:
312-2296259-TPH2R306NH1,LQ
شماره قطعه سازنده:
TPH2R306NH1,LQ
بسته استاندارد:
5,000
N-Channel 60 V 136A (Tc) 800mW (Ta), 170W (Tc) Surface Mount 8-SOP Advance (5x5.75)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهToshiba Semiconductor and Storage
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOP Advance (5x5.75)
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهU-MOSVIII-H
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 136A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)6.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.3mOhm @ 50A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 72 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6100 pF @ 30 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 800mW (Ta), 170W (Tc)