BSC050N04LSGATMA1
MOSFET N-CH 40V 18A/85A TDSON
قسمت # NOVA:
312-2282648-BSC050N04LSGATMA1
شماره قطعه سازنده:
BSC050N04LSGATMA1
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 18A (Ta), 85A (Tc) 2.5W (Ta), 57W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8-5
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TDSON-8-5
شماره محصول پایه BSC050
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 18A (Ta), 85A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 5mOhm @ 50A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 27µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 47 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3700 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.5W (Ta), 57W (Tc)