STD60NF55LAT4
MOSFET N-CH 55V 60A DPAK
قسمت # NOVA:
312-2288017-STD60NF55LAT4
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STD60NF55LAT4
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 55 V 60A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount D-PAK (TO-252)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D-PAK (TO-252)
شماره محصول پایه STD60
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, SuperFET® II
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 60A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 15mOhm @ 30A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 40 nC @ 5 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±15V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)55 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1950 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 110W (Tc)