STD60NF55LT4
MOSFET N-CH 55V 60A DPAK
قسمت # NOVA:
312-2290295-STD60NF55LT4
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STD60NF55LT4
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 55 V 60A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount DPAK
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DPAK
شماره محصول پایه STD60
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهSTripFET™ II
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 60A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 15mOhm @ 30A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 56 nC @ 5 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±15V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)55 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1950 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 100W (Tc)