BUK7M5R0-40HX
MOSFET N-CH 40V 85A LFPAK33
قسمت # NOVA:
312-2268962-BUK7M5R0-40HX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BUK7M5R0-40HX
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 85A (Tj) 83W Surface Mount LFPAK33
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK33
شماره محصول پایه BUK7M5
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, TrenchMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 85A (Tj)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 5mOhm @ 85A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID -
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 22 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-1210, 8-LFPAK33 (5-Lead)
Vgs (حداکثر)-
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 83W