PSMN5R0-40MSHX
MOSFET N-CH 40V 85A LFPAK33
قسمت # NOVA:
312-2275035-PSMN5R0-40MSHX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PSMN5R0-40MSHX
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 85A (Ta) 83W (Ta) Surface Mount LFPAK33
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK33
شماره محصول پایه PSMN5R0
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, TrenchMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 85A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 5mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3.6V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 29 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-1210, 8-LFPAK33 (5-Lead)
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2010 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 83W (Ta)