NTTFS008P03P8Z
MOSFET P-CH 30V 22A/96A 8PQFN
قسمت # NOVA:
312-2288473-NTTFS008P03P8Z
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NTTFS008P03P8Z
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 30 V 22A (Ta), 96A (Tc) 2.36W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (3.3x3.3)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-PQFN (3.3x3.3)
شماره محصول پایه NTTFS008
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 22A (Ta), 96A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.8mOhm @ 18A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 134 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerWDFN
Vgs (حداکثر)±25V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5600 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.36W (Ta), 50W (Tc)