FQB22P10TM
MOSFET P-CH 100V 22A D2PAK
قسمت # NOVA:
312-2273085-FQB22P10TM
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FQB22P10TM
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 100 V 22A (Tc) 3.75W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D²PAK (TO-263)
شماره محصول پایه FQB22P10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهQFET®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 22A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 125mOhm @ 11A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 50 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1500 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 3.75W (Ta), 125W (Tc)