SBRT20U50SLPQ-13
DIODE SBR 50V 20A POWERDI5060-8
قسمت # NOVA:
287-2374355-SBRT20U50SLPQ-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SBRT20U50SLPQ-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Diode Super Barrier 50 V 20A Surface Mount PowerDI5060-8
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI5060-8
شماره محصول پایه SBRT20
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, TrenchSBR
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 20A
بسته / مورد8-PowerTDFN
دمای عملیاتی - اتصال-55°C ~ 175°C
ظرفیت @ Vr، F 350pF @ 50V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 500 µA @ 50 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 500 mV @ 20 A
نوع دیودSuper Barrier
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)50 V