IPDD60R045CFD7XTMA1
MOSFET N-CH 600V 61A HDSOP-10
قسمت # NOVA:
312-2278628-IPDD60R045CFD7XTMA1
شماره قطعه سازنده:
IPDD60R045CFD7XTMA1
بسته استاندارد:
1,700
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 600 V 61A (Tc) 379W (Tc) Surface Mount PG-HDSOP-10-1
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-HDSOP-10-1
شماره محصول پایه IPDD60
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهCoolMOS™ CFD7
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 61A (Tc)
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 45mOhm @ 18A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 900µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 79 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد10-PowerSOP Module
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)600 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3194 pF @ 400 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 379W (Tc)