AOK20N60L
MOSFET N-CH 600V 20A TO247
قسمت # NOVA:
312-2265296-AOK20N60L
شماره قطعه سازنده:
AOK20N60L
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 600 V 20A (Tc) 417W (Tc) Through Hole TO-247
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهAlpha & Omega Semiconductor Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247
شماره محصول پایه AOK20
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 20A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 370mOhm @ 10A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 74 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)600 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3680 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 417W (Tc)