IXFH22N60P3
MOSFET N-CH 600V 22A TO247AD
قسمت # NOVA:
312-2293221-IXFH22N60P3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFH22N60P3
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 600 V 22A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247AD (IXFH)
شماره محصول پایه IXFH22
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Polar3™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 22A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 360mOhm @ 11A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 1.5mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 38 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)600 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2600 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 500W (Tc)