CMS16P06H8-HF
MOSFET P-CH 60V 5A/16A DFN5X6
قسمت # NOVA:
312-2299758-CMS16P06H8-HF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CMS16P06H8-HF
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 60 V 5A (Ta), 16A (Tc) 2W (Ta), 25W (Tc) Surface Mount DFN5x6 (PR-PAK)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهComchip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DFN5x6 (PR-PAK)
شماره محصول پایه CMS16
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 5A (Ta), 16A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 48mOhm @ 8A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 22 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1256 pF @ 30 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2W (Ta), 25W (Tc)