DMP6050SPS-13
MOSFET P-CH 60V 5.7A PWRDI5060-8
قسمت # NOVA:
312-2285574-DMP6050SPS-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMP6050SPS-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 60 V 5.7A (Ta) 1.3W Surface Mount PowerDI5060-8
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI5060-8
شماره محصول پایه DMP6050
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 5.7A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 50mOhm @ 5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 30 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2163 pF @ 30 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.3W