IPD80R900P7ATMA1
MOSFET N-CH 800V 6A TO252-3
قسمت # NOVA:
312-2276091-IPD80R900P7ATMA1
شماره قطعه سازنده:
IPD80R900P7ATMA1
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 800 V 6A (Tc) 45W (Tc) Surface Mount PG-TO252-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO252-3
شماره محصول پایه IPD80R900
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهCoolMOS™ P7
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 6A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 900mOhm @ 2.2A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3.5V @ 110µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 15 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)800 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 350 pF @ 500 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 45W (Tc)