IXFN70N100X
MOSFET N-CH 1000V 56A SOT227B
قسمت # NOVA:
312-2289959-IXFN70N100X
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFN70N100X
بسته استاندارد:
10
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 1000 V 56A (Tc) 1200W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهIXYS
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبChassis Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-227B
شماره محصول پایه IXFN70
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Ultra X
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 56A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 89mOhm @ 35A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 6V @ 8mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 350 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-227-4, miniBLOC
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)1000 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 9150 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1200W (Tc)