IRL80HS120
MOSFET N-CH 80V 12.5A 6PQFN
قسمت # NOVA:
312-2287933-IRL80HS120
شماره قطعه سازنده:
IRL80HS120
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 80 V 12.5A (Tc) 11.5W (Tc) Surface Mount 6-PQFN (2x2)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-PQFN (2x2)
شماره محصول پایه IRL80HS120
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 12.5A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 32mOhm @ 7.5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 10µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 7 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / مورد6-VDFN Exposed Pad
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)80 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 540 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 11.5W (Tc)