RBR3MM60BTR
DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDU
قسمت # NOVA:
287-2383836-RBR3MM60BTR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RBR3MM60BTR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 60 V 3A Surface Mount PMDU
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PMDU
شماره محصول پایه RBR3MM60
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 3A
بسته / موردSOD-123F
دمای عملیاتی - اتصال150°C (Max)
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 120 µA @ 60 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 610 mV @ 3 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)60 V