DMPH1006UPSQ-13
MOSFET P-CH 12V 80A PWRDI5060-8
قسمت # NOVA:
312-2263489-DMPH1006UPSQ-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMPH1006UPSQ-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 12 V 80A (Tc) 3.2W Surface Mount PowerDI5060-8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI5060-8
شماره محصول پایه DMPH1006
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 80A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)2.5V, 4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 6mOhm @ 15A, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 1V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 124 nC @ 8 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±8V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)12 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6334 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 3.2W