ASCO2-12.288MHZ-EK-T3
XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
قسمت # NOVA:
289-1951031-ASCO2-12.288MHZ-EK-T3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ASCO2-12.288MHZ-EK-T3
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
12.288 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی -20°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهCrystal
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) -
ثبات فرکانس±30ppm
سلسله ASCO
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ1.8V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.028" (0.70mm)
خروجی CMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 3mA
فرکانس 12.288 MHz