SISS10ADN-T1-GE3
MOSFET N-CH 40V 31.7A/109A PPAK
قسمت # NOVA:
312-2281128-SISS10ADN-T1-GE3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SISS10ADN-T1-GE3
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 31.7A (Ta), 109A (Tc) 4.8W (Ta), 56.8W (Tc) Surface Mount PowerPAK® 1212-8S
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهVishay Siliconix
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerPAK® 1212-8S
شماره محصول پایه SISS10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrenchFET® Gen IV
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 31.7A (Ta), 109A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.65mOhm @ 15A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 61 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردPowerPAK® 1212-8S
Vgs (حداکثر)+20V, -16V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3030 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 4.8W (Ta), 56.8W (Tc)