FDBL0065N40
MOSFET N-CH 40V 300A 8HPSOF
قسمت # NOVA:
312-2292290-FDBL0065N40
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FDBL0065N40
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 300A (Tc) 429W (Tj) Surface Mount 8-HPSOF
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-HPSOF
شماره محصول پایه FDBL0065
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهPowerTrench®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 300A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 0.65mOhm @ 80A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 296 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerSFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 15900 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 429W (Tj)