R8002CND3FRATL
MOSFET N-CH 800V 2A TO252
قسمت # NOVA:
312-2273643-R8002CND3FRATL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
R8002CND3FRATL
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 800 V 2A (Tc) 69W (Tc) Surface Mount TO-252
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-252
شماره محصول پایه R8002
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 2A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 4.3Ohm @ 1A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 12.1 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)800 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 240 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 69W (Tc)