R8001CND3FRATL
MOSFET N-CH 800V 1A TO252
قسمت # NOVA:
312-2273420-R8001CND3FRATL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
R8001CND3FRATL
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 800 V 1A (Tc) 36W (Tc) Surface Mount TO-252
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-252
شماره محصول پایه R8001
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 1A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 8.7Ohm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 7.2 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)800 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 60 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 36W (Tc)