MW6S010NR1
FET RF 68V 960MHZ TO270-2
قسمت # NOVA:
308-2258769-MW6S010NR1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MW6S010NR1
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
RF Mosfet LDMOS 28 V 125 mA 960MHz 18dB 10W TO-270-2
More Information
دسته بندیترانزیستورها - FETs، MOSFET - RF
سازندهNXP USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
بسته دستگاه تامین کننده TO-270-2
شماره محصول پایه MW6S010
سلسله-
کسب کردن 18dB
ولتاژ - تست28 V
شکل سر و صدا-
فعلی - تست 125 mA
توان خروجی 10W
بسته / موردTO-270AA
رتبه فعلی (آمپر) -
ولتاژ - نامی68 V
فرکانس 960MHz