NSS12201LT1G
TRANS NPN 12V 2A SOT23-3
قسمت # NOVA:
301-2032854-NSS12201LT1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NSS12201LT1G
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Bipolar (BJT) Transistor NPN 12 V 2 A 150MHz 460 mW Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
More Information
دسته بندیترانزیستور - دوقطبی (BJT) - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3 (TO-236)
شماره محصول پایه NSS12201
سلسله-
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
افزایش جریان DC (hFE) (حداقل) @ Ic، Vce 200 @ 500mA, 2V
اشباع Vce (حداکثر) @ Ib، Ic 90mV @ 200mA, 2A
فرکانس - انتقال150MHz
فعلی - برش جمع کننده (حداکثر)100nA (ICBO)
ولتاژ - خرابی امیتر کلکتور (حداکثر)12 V
فعلی - گردآورنده (IC) (حداکثر) 2 A
نوع ترانزیستورNPN
قدرت - حداکثر 460 mW