T2535-800G
TRIAC ALTERNISTOR 800V 25A D2PAK
قسمت # NOVA:
296-2001231-T2535-800G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
T2535-800G
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
TRIAC Alternistor - Snubberless 800 V 25 A Surface Mount D2PAK
More Information
دسته بندیتریستورها - TRIACs
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D2PAK
شماره محصول پایه T2535
ولتاژ - حالت خاموش800 V
فعلی - حالت روشن (RMS)) (حداکثر)25 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)50 mA
سلسلهSnubberless™
نوع تریاکAlternistor - Snubberless
ولتاژ - ماشه دروازه (Vgt) (حداکثر)1.3 V
جریان - نوسان غیر تکراری 50، 60 هرتز (Itsm) 250A, 260A
جریان - ماشه دروازه (Igt) (حداکثر)35 mA