Q8016NH4RP
TRIAC ALTERNISTOR 800V 16A TO263
قسمت # NOVA:
296-1997557-Q8016NH4RP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
Q8016NH4RP
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
TRIAC Alternistor - Snubberless 800 V 16 A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
More Information
دسته بندیتریستورها - TRIACs
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-263 (D2Pak)
ولتاژ - حالت خاموش800 V
فعلی - حالت روشن (RMS)) (حداکثر)16 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)50 mA
سلسله-
نوع تریاکAlternistor - Snubberless
ولتاژ - ماشه دروازه (Vgt) (حداکثر)1.3 V
جریان - نوسان غیر تکراری 50، 60 هرتز (Itsm) 167A, 200A
جریان - ماشه دروازه (Igt) (حداکثر)35 mA