04023J0R1PBSTR
CAP THIN FILM 0.1PF 25V 0402
قسمت # NOVA:
111-557578-04023J0R1PBSTR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
04023J0R1PBSTR
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
0.1 pF Thin Film Capacitor 25 V 0402 (1005 Metric)
More Information
دسته بندیخازن های لایه نازک
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهAccu-P®
ظرفیت0.1 pF
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.020" (0.50mm)
تحمل±0.02pF
ولتاژ - نامی25 V