04023J0R3PBSTR
CAP THIN FILM 0.3PF 25V 0402
قسمت # NOVA:
111-557636-04023J0R3PBSTR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
04023J0R3PBSTR
برگه اطلاعات فنی:
0.3 pF Thin Film Capacitor 25 V 0402 (1005 Metric)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهAccu-P®
ظرفیت0.3 pF
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.020" (0.50mm)
تحمل±0.02pF
ولتاژ - نامی25 V