35TQC10MXB
CAP TANT POLY 10UF 35V 2411
قسمت # NOVA:
108-469062-35TQC10MXB
شماره قطعه سازنده:
35TQC10MXB
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
10 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35 V 1411 (3528 Metric) 200mOhm @ 100kHz
More Information
دسته بندیتانتالیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
شماره محصول پایه 35TQC
سلسلهPOSCAP™ TQC
ظرفیت10 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد1411 (3528 Metric)
اندازه / ابعاد0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)