35TQC10M
CAP TANT POLY 10UF 35V 2917
قسمت # NOVA:
108-456956-35TQC10M
شماره قطعه سازنده:
35TQC10M
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
10 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35 V 2917 (7343 Metric) 120mOhm @ 100kHz
More Information
دسته بندیتانتالیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
شماره محصول پایه 35TQC
سلسلهPOSCAP™ TQC
ظرفیت10 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)