TBU-CA025-100-WH
SURGE SUPP TBU 100MA 250VIMP SMD
قسمت # NOVA:
125-2637954-TBU-CA025-100-WH
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TBU-CA025-100-WH
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
More Information
دسته بندیآی سی های سرکوب کننده ولتاژ
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهTBU®
بسته / موردSMD 6.50mm x 4.00mm
ولتاژ - کار 100V
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMD
شماره محصول پایه TBU-CA025
ولتاژ - بستن250V