SMBJ60D-M3/H
TVS DIODE 60VWM 95.5VC DO214AA
قسمت # NOVA:
129-2490101-SMBJ60D-M3/H
شماره قطعه سازنده:
SMBJ60D-M3/H
بسته استاندارد:
750
برگه اطلاعات فنی:
95.5V Clamp 6.28A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AA (SMBJ)
شماره محصول پایه SMBJ60
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 6.28A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله TransZorb®
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 60V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 95.5V
پاور - پیک پالس600W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AA, SMB
ولتاژ - خرابی (حداقل) 67.7V