A-20GQ-B7-K
SWITCH SNAP ACTION SPDT 20A 125V
قسمت # NOVA:
571-1141163-A-20GQ-B7-K
شماره قطعه سازنده:
A-20GQ-B7-K
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPDT Panel Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهOmron Automation and Safety
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC30 V
رتبه بندی ولتاژ - AC125 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 80°C
نوع نصبPanel Mount
شماره محصول پایه A-20GQ
نیروی عملیاتی 400 ~ 625gf
سلسله A
نیروی رهاسازی285gf
قبل از سفر0.051" (1.3mm)
سفر دیفرانسیل0.008" (0.2mm)
سفر بیش از حد0.219" (5.6mm)
موقعیت عملیاتی 0.859" (21.8mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
زندگی ماشینی 1,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 500,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورودIP00
رتبه فعلی (آمپر) 20A (AC), 6A (DC)