Z-15GQ21-B
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
قسمت # NOVA:
571-1141202-Z-15GQ21-B
شماره قطعه سازنده:
Z-15GQ21-B
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Switch SPDT Panel Mount
More Information
دسته بندیSnap Action، Limit Switch
سازندهOmron Automation and Safety
RoHS 1
رتبه بندی ولتاژ - DC30 V
رتبه بندی ولتاژ - AC125 V
دمای عملیاتی -25°C ~ 80°C
نوع نصبPanel Mount
شماره محصول پایه Z-15G
نیروی عملیاتی 250 ~ 350gf
سلسله Z
نیروی رهاسازی114gf
قبل از سفر0.015" (0.4mm)
سفر دیفرانسیل0.002" (0.05mm)
سفر بیش از حد0.141" (3.6mm)
موقعیت عملیاتی 1.313" (33.4mm)
عملکرد سوئیچOn-Mom
جریانSPDT
زندگی ماشینی 10,000,000 Cycles
زندگی الکتریکی 500,000 Cycles
امکانات -
حفاظت از ورودIP00
رتبه فعلی (آمپر) 15A (AC), 6A (DC)