AFS20A42-1575.42-T3
FILTER SAW 1.575GHZ 4SMD
قسمت # NOVA:
330-2553778-AFS20A42-1575.42-T3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AFS20A42-1575.42-T3
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
1.575GHz Frequency General Purpose RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1.2dB 42MHz Bandwidth 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیفیلترهای SAW
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسله-
فرکانس - مرکز 1.575GHz
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
پهنای باند 42MHz
برنامه های کاربردی General Purpose
از دست دادن درج 1.2dB
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.035" (0.90mm)