AFS14A04-1575.42-T3
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
قسمت # NOVA:
330-2553977-AFS14A04-1575.42-T3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AFS14A04-1575.42-T3
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
1.575GHz Frequency General Purpose RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 0.9dB 40MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیفیلترهای SAW
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسله-
فرکانس - مرکز 1.575GHz
بسته / مورد5-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
پهنای باند 40MHz
برنامه های کاربردی General Purpose
از دست دادن درج 0.9dB
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.028" (0.70mm)