SFLSR-1BJ-46A1C-1575.42M
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
قسمت # NOVA:
330-2553683-SFLSR-1BJ-46A1C-1575.42M
شماره قطعه سازنده:
SFLSR-1BJ-46A1C-1575.42M
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
1.57542GHz Frequency GPS RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1.2dB 46MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیفیلترهای SAW
سازندهSuntsu Electronics, Inc.
RoHS 1
نوع نصبSurface Mount
سلسله-
فرکانس - مرکز 1.57542GHz
بسته / مورد5-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
پهنای باند 46MHz
برنامه های کاربردی GPS
از دست دادن درج 1.2dB
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.021" (0.55mm)