EXB-N8V222JX
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 0804
قسمت # NOVA:
473-1224547-EXB-N8V222JX
شماره قطعه سازنده:
EXB-N8V222JX
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
2.2k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها4
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده 0804
توان در هر عنصر31mW
شماره محصول پایه EXB-N8
بسته / مورد0804, Concave, Long Side Terminals
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.022" (0.55mm)
تحمل±5%
ضریب دمای±200ppm/°C