TC124-JR-072K2L
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 0804
قسمت # NOVA:
473-1224180-TC124-JR-072K2L
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TC124-JR-072K2L
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
2.2k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهYAGEO
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهTC124
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها4
نسبت تطبیق مقاومت-
نوع نصبSurface Mount
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده -
توان در هر عنصر62.5mW
بسته / مورد0804, Concave, Long Side Terminals
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.020" (0.50mm)
تحمل±5%
ضریب دمای±200ppm/°C