YC162-JR-07330RL
RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606
قسمت # NOVA:
473-1247834-YC162-JR-07330RL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
YC162-JR-07330RL
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
330 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهYAGEO
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهYC162
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C
تعداد مقاومت ها2
نسبت تطبیق مقاومت-
نوع نصبSurface Mount
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده -
توان در هر عنصر62.5mW
بسته / مورد0606, Convex
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.020" (0.50mm)
تحمل±5%
ضریب دمای±200ppm/°C